Vecākiem

Pētnieki.com ir kristīga nekonfesionāla mājas lapa bērniem.
Vietnes saturs ir pielāgots šai vecuma grupai.
Vietnē jūs atradīsit:
1. Piedzīvojumus Bībelē: Piedzīvojumu laikā bērni rotaļas veidā apgūst Bībeles saturu. Viņi kā pētnieki, pasaules ceļotāji, ... risinās mīklas un atbildēs uz jautājumiem.
2. Atklājumi: Katru dienu bērni var lasīt īsu ieskatu Bībelē. Turklāt šeit iegūstiet atbildes uz bieži uzdotajiem jautājumiem un Bībeles lasīšanas plānus.
3. Pētnieku stūrītis: šeit bērni saņem ziņojumus no Pētnieku komandas, piem., šeit uzzinās, vai savā “Āfrikas ceļojumā” ir pareizi atbildējuši uz jautājumiem. Bērni var arī uzdot jautājumus, uz kuriem Pētnieku komanda atbildēs personīgi.
4. Mans dzīvoklis: Šeit bērni var iekārtot savu istabu.
5. Spēles: Izklaidei un izziņai.

Pastoral support by our trailguides
Many children feel lonely, unloved and misunderstood, have fears and live in difficult circumstances. We have a short message system especially for those children on our website. Children can write to us voluntarily and anonymously.
Our trailguides answer each one individually and personally, encouraging the children, coming alongside them them in their needs, and answering their questions.
Our trailguides point out the help and comfort of the Bible and Jesus Christ, and pray for the children. They have been specifically trained for this work.
If necessary, we will refer those seeking advice to professional specialist advisors.

Pētnieku komanda šai vietnei radījusi personisku vidi.
Mūsu komanda iedrošina bērnus, atbalsta un atbild uz viņu jautājumiem. Pētnieku komandā ir kristieši no dažādām draudzēm un konfesijām. Anonimitātes dēļ bērna identitāte kontaktpersonai nav zināma.
Vecāku pieeja Pētnieku lapai

Mēs vēlamies dot vecākiem iespēju personīgi pārliecināties, ka Pētnieku lapā bērni ir pasargāti no bīstamas ietekmes. Izveidojiet sev lietotājvārdu un apskatiet visu mūsu satur! Mēs ceram uz jūsu vizīti!